0246 511 41 26 Nöbetçi Eczane :

  Başkandan Mesaj

Belediye Başkanı Sayın Kadir HEYBELİ'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Belediye Başkanı Sayın Kadir HEYBELİ'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Senirkent Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir HEYBELİ mesajında;

 Türkiye, tarihinin en alçak, en yıkıcı ve en tehlikeli saldırılarından birisini takvimler 15 Temmuz 2016’yı gösterdiğinde yaşamıştır. 15 Temmuz destanı ile hain darbecilerin ihanet planını ters yüz eden Aziz Milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen FETÖ terör örgütüne, tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren Aziz Milletimiz, tarihin sayfalarına altın harflerle kazınacak bir demokrasi destanı yazarak, bugünü hafızalara “Milli Direniş Destanı” olarak kazımayı başarmıştır.

Geçmişte yaşadığımız darbelerin yıkıcı etkilerini hala üzerinden atamayan ve ay yıldızlı al bayrağımızın altında toplanan Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın çağrısıyla meydanlara inerek, darbe yapmaya kalkan hainlere yurdun dört bir yanında göğsünü siper ederek, vatansever kamu görevlileri ve güvenlik güçlerimizle birlikte canı pahasına kanını dökerek engellemiştir.

 Bu vesileyle, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor; Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Milli iradeye ve demokrasimize sahip çıkmak için meydanları dolduran Aziz milletimizi ve tüm vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 

Kadir HEYBELİ

Senirkent Belediye Başkanı
Paylaş