0246 511 41 26 Nöbetçi Eczane :

  Başkandan Mesaj

Senirkent Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ' nin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

Senirkent Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ' nin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

Senirkent Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Heybeli, yayımladığı mesajında, 30 Ağustos'un Türk Milletinin özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inanç, irade ve kararlılığını bütün dünyaya gösterdiği, şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti. Bu tarihi zaferin, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece olmaz denilenleri başardığımızın bir göstergesi olduğunu belirten Başkan Kadir HEYBELİ mesajında şunları kaydetti:


"Tarihten silinmek istenen Türk milleti, 'ya istiklal, ya ölüm' diyerek, kazandığı bu zaferle sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir.


Milletimiz, dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak için her türlü fedakârlığı gösterecek, bağımsız ve güçlü Türkiye kararlılığını sürdürecektir.


Milli mücadeleyi zaferle taçlandıran, milletimize özgürlük kazandıran, bayrağımızın onurla dalgalandığı vatan topraklarını kanları ve canları pahasına sağlayan, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, silahlı kuvvetlerimizin tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum"


Paylaş