0246 511 41 26 Nöbetçi Eczane :

  Haberler

Senirkent İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nın yeni hizmet binaları projeleri başladı.

Senirkent İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nın yeni hizmet binaları projeleri başladı.

Senirkent Belediyesi’nin Kıbrıs Mahallesinde tahsis ettiği arsa üzerine yapılacak olan Yeni Emniyet Müdürlüğü ve Yeni Jandarma Komutanlığı binalarının projeleri İçişleri Bakanlığı tarafından özel bir firmaya hazırlatılmaya başlandı. 

Bakanlık 2022 yılı yatırım planına dâhil edilen Senirkent Emniyet Müdürlüğü ve Senirkent Jandarma Komutanlığı binalarının inşaat ihalesini yaparak çalışmalara başlayacak.

Başkan Kadir HEYBELİ ile birlikte Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Sayın Orhan ÇEVİK ve Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Dairesi Başkan Vekili Sayın A. Nehar POÇAN proje alanını yerinde inceledi.


Belediye Başkanı Kadir HEYBELİ, Senirkent Emniyet Müdürlüğü ve Senirkent Jandarma Komutanlığı’na yeni ve modern bir bina kazandırmak için uzun zamandır çalışıyoruz. Projeler, bu noktada İçişleri Bakanlığımızın 2022 yatırım planlamasına dâhil edilmiştir. Projelerin hazırlanmasının ardından yeni Emniyet Müdürlüğü ve Yeni Jandarma Komutanlığı binalarımızın yapımına da başlanmış olacak dedi. 

Paylaş